Новини

Протягом літа-2017  учасники проекту Peace and Conflict Consultant, що реалізується НУО CRISP (Німеччина) у співпраці з Українським Центром Злагоди, провели низку тренінгів для різних цільових аудиторій: активної молоді, співробітників департаментів освіти і науки м. Києва та молоді, зацікавленої у мистецтві.

Для більшості учасників проекту це був перший досвід організації та проведення тренінгу. Вони були повністю відповідальні за створення програми тренінгу, пошук та відбір учасників та всі організаційні моменти. Усі заходи були присвячені поширенню навичок конструктивного вирішення конфліктів та ідеї миру як цінності.

Восени найактивніші учасники літніх заходів зможуть приїхати на наступний етап і продовжити навчання та співпрацю.

Бажаємо усім тренерам та учасникам наснаги, успіхів та корисних навичок!

Save

В липні Український Центр Злагоди провів три майстер-класи для учасників програми, які нещодавно повернулися після року в США. Обговорювали "зворотній культурний шок", який могли відчути школярі після повернення в Україну, а також ті проблеми у спілкуванні, які виникають або можуть виникати у них після року життя в іншій країні.

Ми розглядали різні ситуації на прикладах, вчилися ставити правильні питання, дійсно чути відповіді, ідентифікувати інтереси та діяти в парадигмі "виграш-виграш".

Майстер-класи були проведені на запрошення Американських Рад в Україні.

Save

Save

Save

Протягом липня Український Центр Злагоди двічі долучався до Академії лідерства-служіння. Ольга Зеленюк провела для учасників базовий тренінг із навичок вирішення конфліктів. Обговорювали, як зберігати стосунки, прояснювати інтереси і довго вчилися ставити якісні питання.

Під час другого блоку учасники вчилися переговорам на основі інтересів, а потім планували власні проекти, які реалізуватимуть протягом наступного року.

Український Центр Злагоди має приємність співпрацювати з Академією другий рік поспіль. Пишаємося новими поколіннями лідерів, бажаємо їм натхнення, наснаги та віри у виграш-виграш.

Save

Save

Save

Український Центр Злагоди оголошує новий запуск онлайн-курсу із управління конфліктами. Курс був розроблений у 2014-15 рр. за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини і є дуже практичним посібником - мінімум теорії, максимум практики та конкретики.

Курс складається з 5 модулів:

  • Конфлікт
  • Медіація
  • Діалог
  • Управління інформацією
  • Особиста екологія в конфлікті

Окрім того, курс містить фільм про діалоги у Косово "Возз'єднання: 10 років після війни" та домашнє завдання по фільму. Учасники курсу, що виконають його та успішно складуть фінальний тест, отримають сертифікат.

Запрошуємо усіх охочих пройти курс: http://zlagoda-course.net

 

26 червня 2016 р. Український Центр Злагоди долучився до Академії лідерства-служіння, організованої Co-Serve International. Ольга Зеленюк провела для студентів Академії тренінг із вирішення конфліктів та ненасильницького спілкування. Завершується день переглядом та обговоренням "Возз'єднання".

Лідерство-служіння базується на людях та стосунках як найвищій цінності, і сьогодні студенти побачили, як вирішувати конфлікти через глибоку повагу до іншого та стосунків із ним.

лідерство-служіння

З 12 по 14 травня у Івано-Франківську проходив тренінг для тренерів в рамках проекту Peace and Conflict Consultant, що реалізується у партнерстві із НУО CRISP за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Тренери: Ольга Зеленюк, Олена Скачкова, Ірина Пташник.

Цього року проект передбачає, що учасники минулого року реалізують власні проекти, пов'язані з вирішенням конфліктів, а потім учасники їх проектів теж спробують свої сили у невеликих миротворчих ініціативах. Отже, протягом трьох днів учасники планували свої заходи, детально продумуючи контент, бюджет та інші деталі, а також отримали базові знання із фасилітації. Робота була напруженою та продуктивною. Найближчим часом буде реалізовано чотири проекти з різними цільовими аудиторіями, які залучать людей з різних регіонів України.

Ольга Зеленюк, заступник Голови УЦЗ, є одним із координаторів проекту в Україні. Ми бажаємо усім учасникам успіху, натхнення і наснаги! Обов'язково інформуватимемо про можливість долучитися до ініцатив учасників.

27 березня 2017 року Олеся Геращенко і Ольга Зеленюк провели для освітян м. Києва майстер-клас із вирішення конфліктів в рамках фестивалю EdFest. Фестиваль має на меті поширення актуальних знань та сучасних тенденцій в освітянській спільноті.

Сподіваємося, вдалося ознайомити колег з "нестандартними" підходами до трансформації конфліктів та залишити відчуття усвідомленої некомпетенції щодо цієї широкої теми з тим, щоб був азарт вчитися і рухатись далі на шляху до порозуміння та злагоди.